Trys Lietuvos irkluotojų įgulos - universiados finale

Finalai vyks pirmadienį.

S. Ritteris ir kiti Lietuvos irkluotojai kausis bent trijuose finaluose.<br>D. Umbraso nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

2013-07-07 11:02, atnaujinta 2018-03-04 20:52

Šių metų Europos čempionato auksą iškovojusios lietuvės sekmadienį laimėjo antrąjį pusfinalio plaukimą. Jos 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 13,71 sek.

D. Vištartaitė ir M. Valčiukaitė šeštadienį buvo greičiausios ir atrankos plaukime.

Finalas vyks taip pat sekmadienį. Vaikinų porinių dviviečių valčių varžybų pirmajame pusfinalyje sekmadienį Lietuvos atstovai Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris užėmė pirmąją vietą ir pelnė kelialapį į finalą.

Šių metų Europos čempionai 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 23,50 sek.

R. Maščinskas ir S. Ritteris šeštadienį laimėjo atrankos plaukimą.

Vietą finale užsitikrino ir triskart Europos čempionas Mindaugas Griškonis. 27-erių metų lietuvis šeštadienį laimėjo atrankos plaukimą, o sekmadienį buvo greičiausias pirmajame pusfinalio plaukime (7.03,50).

Vaikinų keturviečių be vairininko varžybų finale irkluos Dovydas ir Rokas Balsiai, Žygimantas Gališanskis bei Marius Ralickas, o Ieva Adomavičiūtė vienviečių valčių varžybų B finale kovos dėl 7-9 vietų.