Lietuva universiados medalių lentelėje užima aštuntąją vietą ir lenkia JAV

Medalių lentelė (auksas, sidabras, bronza, iš viso):

Medalių skaičių gerokai padidino Lietuvos irkluotojai S. Ritter (kairėje) ir R. Maščinskas.<br>J. Stacevičiaus nuotr. iš archyvo

ELTA ir lrytas.lt inf.

Jul 10, 2013, 10:55 AM, atnaujinta Mar 3, 2018, 4:30 AM

Auksą Lietuvai iškovojo irkluotojai Mindaugas Griškonis, Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritter bei Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė. Sidabrą pelnė bėgikė Lina Grinčikaitė, o bronzą - bėgikė Eglė Balčiūnaitė.

Pirmauja Rusijos sportininkai, iškovoję 39 aukso, 16 sidabro ir 22 bronzosmedalius. Antrąją vietą užima Pietų Korėjos atstovai, turintys šešis aukso, tris sidabro ir du bronzos apdovanojimus. Trečiojoje pozicijoje žengia Japonijos rinktinė. Jos nariai jau pelnė penkis aukso ir po aštuonis sidabro bei bronzos medalius.

Universiadoje per keturias varžybų dienas išdalinti 89 medalių komplektai iš 351. Apdovanojimus pelnė 47 šalių sportininkai (aukso - 26).