Orientacininkas T. Kuzminskis kurčiųjų olimpinėse žaidynėse iškovojo sidabrą

Vyrų grupėje kovojo 27 sportininkai.

Iki aukso lietuviui trūko 17 sek.<br>M. Kulbio nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

2013-07-29 17:49, atnaujinta 2018-03-02 12:59

35-erių metų sportininkas 3 km distanciją su 17 kontrolės punktų įveikė per 12 min. 52 sek. Lietuvis 17 sek. atsiliko nuo čempionu tapusio ruso Viktoro Dingeso (12 min. 35 sek.).

Bronzos medalį pelnė kitas Rusijos sportininkas - Ivanas Sadovnikovas (13.03).

Vytautas Remeika (14.01) užėmė septintąją vietą, o Vytautas Songinas (15.36) - dešimtąją.

Moterų varžybose geriausiai iš lietuvių sekėsi Juditai Volungevičienei. Ji 2,6 km trasą su 12 kontrolės punktų įveikė per 15 min. 35 sek. ir užėmė šeštąją vietą.

Pirmąsias dvi pozicijas užėmė Rusijos sportininkės - auksą pelnė Antonina Naidionova (13.52), o sidabrą - Irina Šelepova (14.00). Bronzos medalis atiteko ukrainietei Tatjanai Bidai (14.06).

Sandra Katinaitė (18.31) liko 11-a, o Adrija Kulbokaitė nebuvo klasifikuota.