Orientacininkui V. Aleliūnui - pasaulio žaidynių Kolumbijoje bronza

Nugalėtoja tapo Suomijos orientacininkė Minna Kauppi (32:59).

BNS ir lrytas.lt inf.

Aug 4, 2013, 3:36 PM, atnaujinta Mar 2, 2018, 4:15 AM

V. Aleliūnas 6,3 km su 33 kontroliniais punktais trasą įveikė per 35 min. 42,5 sek. ir tik keliomis šimtosiomis sekundės dalimis atsiliko nuo sidabro medalį iškovojusio šveicaro Danielio Hubmanno (35:42,1).

Nugalėtoju tapo taip pat Šveicarijos sportininkas Matthiasas Kyburzas, kuris trasą įveikė per 34 min. 04,5 sek.

Septintą vietą šioje rungtyje iškovojo Jonas Vytautas Gvildys, kuris trasoje užtruko 36 min. 00,2 sek.

Moterų grupėje sportininkės turėjo įveikti 5,2 km su 29 KP trasą. Aušrinė Kutkaitė (39:45) užėmė 20-ą vietą, o Kristina Rybakovaitė (41:05) buvo 25-a.

Pasaulio žaidynėse Kolumbijoje orientacininkai sekmadienį varžysis mišrių estafečių varžybose.