R.Meilutytė Dubajuje nuskynė ir trečią aukso medalį (papildyta)

Greičiausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė ketvirtadienį savo trofėjų kraitį pasaulio jaunių (iki 17 m.) čempionate Dubajuje papildė dviem aukso medaliais.

Ketvirtadienio vakarą trofėjų kolekciją R.Meilutytė papildė dviem auksiniais apdovanojimais.<br>AP nuotr. iš archyvo

Aug 29, 2013, 6:46 PM, atnaujinta Mar 1, 2018, 4:14 PM

Ji triumfavo plaukdama 100 metrų krūtine ir 200 metrų kompleksiniame plaukime.

100 metrų distanciją R.Meilutytė įveikė per 1 min. 6,61 sek. ir pagerino jaunių čempionatų rekordą.

Artimiausia varžovė Sophie Taylor atsiliko 0,78 sek.

200 metrų kompleksiniame plaukime R.Meilutytė finišą pasiekė per 2 min. 15,10 sek. ir taip pat pagerino pasaulio čempionatų rekordą.

Antroje vietoje likusi amerikietė Ella Eastin atsiliko daugiau nei sekunde – 2 min. 12,32 sek.

Prieš tai R.Meilutytė triumfavo 50 metrų plaukimo krūtine rungtyje. Be to, ji iškovojo sidabrą 100 metrų plaukime laisvu stiliumi bei mišrioje 4 po 100 kompleksinio plaukimo estafetėje.

Ketvirtadienio vakarą R.Meilutytė taip pat plaukė 50 metrų nugara. Įveikusi distanciją per 28,78 sek., pusfinalyje ji liko ketvirta ir pateko į finalą.

Beje, R.Meilutytė 0,26 sek. pagerino Lietuvos rekordą, kuris priklausė jai pačiai.

Pusfinalio nugalėtoja Daria Ustinova užfiksavo 28,57 sek. laiką.

Vaikinų 50 metrų nugara plaukimo finale lietuvis Danas Rapšys užėmė septintą vietą. Distanciją jis įveikė per 26,11 sek.

Plaukime triumfavo pasaulio jaunių čempionatų rekordą užfiksavęs rusas Grigorijus Tarasevičius (25,44 sek.).