R.Meilutytė iriasi dar vieno finalo link

Medalį jau iškovojusi Rūta Meilutytė pademonstravo ambicijas į dar vieną. Penktadienį Europos čempionate trumpajame (25 metrų) baseine 100 m plaukime kompleksiniu būdu Lietuvos plaukikė pasirodė užtikrintai ir pateko į pusfinalį. R.Meilutytė distanciją įveikė per 1 min. 0,13 sek. Trečiajame plaukime lietuvaitė buvo antra. Bendroje įskaitoje R.Meilutytė buvo penkta.

R.Meilutytė ketvirtadienį 50 m plaukimo krūtine rungtyje iškovojo sidabro medalį.<br>Xinhua-ELTA nuotr. iš archyvo.

Dec 13, 2013, 7:26 AM, atnaujinta Feb 19, 2018, 8:38 PM

Pusfinalis vyks apie 18 val. 45 min.

Pasirodymai. R.Meilutytė taip pat varžysis 100 m plaukimo krūtine ir 50 m plaukimo laisvu stiliumi varžybose. Medalis. R.Meilutytė ketvirtadienį 50 m plaukimo krūtine rungtyje iškovojo sidabro medalį. Lietuvos plaukikė nusileido tik pagrindinei konkurentei Julijai Jefimovai.

Kiti lietuviai.

Danas Rapšys vyrų 50 m nugara plaukimo atrankoje pagerino asmeninį rekordą. Tos pačios rungties 200 m varžybose ketvirtadienį D.Rapšys pateko į finalą ir užėmė penktąją vietą. 50 m distanciją jis penktadienį įveikė per 24,99 sek. Lietuvis trečiajame plaukime buvo trečias, tačiau į pusfinalį nepateko. Bendroje įskaitoje jis buvo 30-as.

Geriausiai atrankoje pasirodė prancūzas Jeremy Straviusas, distanciją įveikęs per 23,65.

Vyrų 100 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje kovojo keturi lietuviai. Simonas Bilis distanciją įveikė per 48,04 sek. Povilas Strazdas – 49,54 sek. (pagerino asmeninį rekordą – 50,50 sek.), Jegvenijus Rogožinas – 50,66 sek. Pastarasis taip pat pagerino asmeninį rekordą, kuris buvo 50,45 sek.

Mindaugas Sadauskas distanciją įveikė per 47,82 sek.

S.Bilius ir M.Sadauskas varžysis pusfinalyje.