A.Stapušaitytė devintus metus iš eilės tapo badmintono čempione

Vilniuje, SEB arenoje, vykusio 52-ojo Lietuvos badmintono čempionato moterų vienetų varžybų nugalėtoja tapo 27-erių metų Akvilė Stapušaitytė. Ji šalies čempione vienetų varžybose tapo devintus metus iš eilės.

A.Stapušaitytė pirmą kartą šalies čempione tapo būdama aštuoniolikos.<br>AP nuotr. iš archyvo

ELTA ir lrytas.lt inf.

Feb 3, 2014, 12:36 PM, atnaujinta Feb 16, 2018, 6:53 PM

A.Stapušaitytė finale 21:19, 21:14 įveikė 16-metę Vytautę Fomkinaitę.

Bronzos medalį pelnė 22-ejų metų Gerda Voitechovskaja.

A.Stapušaitytė su V.Fomkinaite laimėjo ir moterų dvejetų, o su 23-ejų metų broliu Ramūnu – ir mišrių dvejetų varžybas.

Vyrų vienetų varžybas laimėjo 30-metis Kęstutis Navickas. Jis finale 21:11, 21:14 nugalėjo 22-ejų metų Edgarą Slušnį.

Bronzos medalį pelnė 20-metis Povilas Bartušis. Jis su savo bendraamžiu Alanu Plavinu laimėjo vyrų dvejetų varžybas.

Čempionate dalyvavo 75 žaidėjai iš aštuonių šalies klubų. Tai buvo pirmasis oficialus badmintono turnyras SEB arenoje. Kovo 1 dieną čia vyks geriausio Lietuvos badmintonininko Kęstučio Navicko turnyras.