Dramatiškame finiše auksą iškovojo biatloninkas E.Svendsenas

Kelis kartus atidėtos vyrų biatlono 15 km bendro starto lenktynės Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse galiausiai įvyko antradienį.

Feb 18, 2014, 1:29 PM, atnaujinta Feb 16, 2018, 4:15 AM

Į akis pustant sniegui lenktynes laimėjo nė karto ugnies ruože nesuklydęs norvegas Emilis Hegle Svendsenas. Jis finišo tiesiojoje įveikė du aukso medalius Sočyje jau iškovojusį prancūzą Martiną Fourcade'ą. Nugalėtojui išaiškinti prireikė fotofinišo.

Prancūzas kartą suklydo pirmajame ugnies ruože.

Bronza atiteko čekui Ondrej Moravečui.

12 olimpinių medalių savo kolekcijoje turintis norvegas Ole Einaras Bjoerndalenas liko 22-as. 40-metis sportininkas dukart suklydo pirmajame ugnies ruože ir net keturis kartus ketvirtajame.

14-ąją vietą užėmė latvis Andrejas Rastorgujevas. Jis po kartą suklydo antrajame, trečiajame ir ketvirtajame ugnies ruože.

Varžybos turėjo vykti sekmadienį, tačiau dėl rūko ir dulksnos buvo perkeltos į pirmadienio rytą. Vėliau į popietę. Galiausiai nuspręsta, kad sportininkai varžysis antradienį.