I.Konovalovas Ispanijoje pirmajame etape buvo tarp autsaiderių

1. Alejandro Valverde Belmonte (Ispanija) 5 val. 08 min. 57 sek.

186 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas 10 minučių bei 30 sekundžių pralaimėjo antrą etapą iš eilės laimėjusiam ispanui.<br>M.Kulbio nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Feb 21, 2014, 10:27 AM, atnaujinta Feb 16, 2018, 1:54 AM

186 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas 10 minučių bei 30 sekundžių pralaimėjo antrą etapą iš eilės laimėjusiam ispanui Alejandro Valverdei Belmontei, aplenkusiam olandą Baukę Mollemą bei italą Davide'ą Rebelliną:

2. Bauke Mollema (Olandija) atsiliko 4 sek.

3. Davide Rebellin (Italija) 4

4. Richie Porte (Australija) 4

5. Luis Leon Sanchez Gil (Ispanija) 4 ...

100.Ignatas Konovalovas 10:30 ...

127.Andreas Stauff (Vokietija) 26:27

Bendrojoje įskaitoje po prologo bei pirmojo etapo I.Konovalovą nuo lenktynių lyderio skiria jau beveik 11 minučių: