Slidininkė I.Januškevičiūtė nebaigė distancijos

Kalnų slidininkei Ievai Januškevičiūtei pirmasis nusileidimas Sočio žiemos olimpinių žaidynių salomo trasoje nebuvo sėkmingas. Lietuvė nebaigė distancijos ir pasitraukė iš varžybų.

Pirmojoje slalomo milžino trasoje I.Januškevičiūtė užėmė 71-ąją vietą.<br>EPA-ELTA nuotr. iš archyvo

Feb 21, 2014, 12:45 PM, atnaujinta Feb 16, 2018, 1:45 AM

Iš 77-osios pozicijos startavusi lietuvė pirmojoje trasoje griuvo ir pametė slidę.

Iš 88 rungtyje dalyvavusių sportininkių 27 finišo linijos nekirto.

Prieš tris dienas debiutuodama olimpinėse žaidynėse 19-metė I.Januškevičiūtė pirmojoje slalomo milžino trasoje užėmė 71-ąją vietą, bet antrojoje nesugebėjo nušliuožti iki finišo.

Olimpinį auksą šioje rungtyje iškovojo amerikietė  Mikaela Shiffrina, kuri paskutiniuoju nusileidimu iš pirmosios vietos išstūmė austrę Marlies Schild. Bronzą iškovojo kita Austrijos sportininkė Kathrin Zettel.