A.Kruopis lenktynes Malaizijoje baigė su mėlynais marškinėliais

Malaizijoje šeštadienį pasibaigusių 19-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de Langkawi“ galutinėje įskaitoje Aidis Kruopis liko 61-asis, tačiau iškovojo mėlynuosius marškinėlius kaip aktyviausias dviratininkas. Paskutiniajame, 10-ajame etape, „Orica Greenedge“ komandai atstovaujantis lietuvis vėl finišavo antras.

A.Kruopis:"Buvo keli šansai, kur pergalė buvo visai šalia, bet nugalėti nepavyko."<br>ltdl.com.my nuotr.

ELTA ir lrytas.lt info

2014-03-08 17:20, atnaujinta 2018-02-15 14:31

„Tai buvo gera savaitė. Buvo daug palankių etapų ir aš visuose buvau priekyje, bet nepakankamai greitas, - sakė A.Kruopis. - Buvo keli šansai, kur pergalė buvo visai šalia, bet nugalėti nepavyko. Mes čia atvykome laimėti, todėl esu truputi nusivylęs.

Tačiau smagu laimėti taškų įskaitos lyderio marškinėlius, tai parodo, kad aš visada buvau priekyje.“

Šeštadienio etapoą laimėjo italas Andrea Guardin („Astana“). Jis 103,1 km nuvažiavo per 2 val. 15 min. 55 sek. Kartu su nugalėtoju finišavo 64 dviratininkų grupė.

Lenktynių nugalėtoju tapo iranietis Mirsamadas Pourseyedigolakhouras („Tabriz Petrochemical“).

27-erių metų A. Kruopis bendrojoje įskaitoje užėmė 61-ąją vietą. Jis nugalėtojui pralaimėjo 21 min. 17 sek. Iš viso klasifikuota 112 dviratininkų.

Taškų įskaitoje A.Kruopis surinko 98 taškus.