Saitamoje čiuožėja I.Janulevičiūtė užėmė 27-ąją vietą

Inga Janulevičiūtė pagerino asmeninį surinktų taškų rekordą trumpojoje programoje, tačiau pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate Japonijoje liko 27-ojoje vietoje ir nepateko tarp 24 geriausių sportininkių, kurios atliks laisvąją programą ir kovos dėl medalių.

Mar 27, 2014, 12:26 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 1:59 AM

Kauno „Baltų ainių“ klubo čiuožėja, kuriai kovo 16-ąją sukako 19 metų, ketvirtadienį Saitamoje už trumpąją programą pagal Camille'o Saint Saenso „Samsoną ir Dilailą“ gavo 47,20 balo. Tai jos geriausias rezultatas per karjerą.

Iki šiol daugiausia taškų ji buvo gavusi pernai per „Nebelhorn Trophy“ varžybas Vokietijoje – 45,74.

Čiuožėjų varžybose iš viso dalyvavo 33 sportininkės.

Ketvirtadienį likus atlikti trumpąją programą geriausioms 12 čiuožėjų, lietuvės rezultatas buvo 15-asis tarp 21 sportininkės, todėl tapo aišku, kad ji greičiausiai užims 27-ąją vietą.

Taip ir atsitiko -  dar 12 sportininkių gavo daugiau balų ir nustūmė lietuvę žemyn.

Iki trokštamos vietos tarp 24 geriausiųjų pritrūko vos daugiau nei vieno taško.

Pernai pasaulio čempionate I.Janulevičiūtė užėmė 33-iąją vietą, Europos pirmenybėse - 31-ąją.

Šiemet Europos čempionate ji buvo 18-oji.

Geriausiai  trumpąją programą atliko japonė Mao Asada (78,66 balo), kuri aplenkė italę Caroliną Kostner (77,24) ir rusę Juliją Lipnickąją (74,54).