Europos laisvųjų imtynių čempionate lietuviai krenta kaip lapai

Vantoje (Suomija) vykstančiame Europos imtynių čempionate laisvųjų imtynių varžybose Lietuvos atletai Simas Norkus (iki 97 kg) ir Šarūnas Jurčys (iki 61 kg) pralaimėjo pirmąsias kovas ir pasitraukė iš kovos.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Apr 2, 2014, 2:20 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 10:37 PM

Svorio kategorijos iki 61 kg aštuntfinalyje trečiadienį 24-erių Š.Jurčys pralaimėjo makedonui Jasinui Redjalari ir baigė pasirodymą šiose pirmenybėse. Makedonijos atletas pralaimėjo ketvirtfinalyje ir nesuteikė Š.Jurčiui galimybės kovoti paguodos varžybose. Šioje svorio kategorijoje startavo tik 15 sportininkų.

Antradienį 24-erių S.Norkus svorio kategorijos iki 97 kg aštuntfinalyje nusileido nugalėtojo titulą gynusiam 25-erių metų ukrainiečiui Pavlui Oleinykui. Ukrainos atletas, kuris pernai pasaulio čempionate pelnė bronzos medalį, nepateko į finalą (pralaimėjo pusfinalyje) ir nesuteikė S.Norkui galimybės kovoti paguodos varžybose.