A. Sereikaitė paslydo – ji griuvo ir buvo diskvalifikuota

Lietuvos čiuožėja Agnė Sereikaitė Drezdene (Vokietija) vykstančio penktojo pasaulio greitojo čiuožimo trumpuoju taku taurės varžybų etapo 500 m rungtyje sekmadienį užėmė devintąją vietą.

A.Sereikaitė (dešinėje) varžosi 500 m rungties ketvirtfinalyje.<br>AFP nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Feb 8, 2015, 6:43 PM, atnaujinta Jan 13, 2018, 7:05 PM

20-metė lietuvė ketvirtfinalyje visą distanciją įveikė per 43,579 sek. ir, užėmusi antrąją vietą, pateko į pusfinalį.

Pusfinalyje A.Sereikaitė susidūrė su varžove iš Kinijos, o kiek vėliau – paskutiniajame posūkyje krito ir finišavo paskutinė – penkta.

Nepaisant to, teisėjai už taisyklių pažeidimus A.Sereikaitę diskvalifikavo ir galutinėje įskaitoje mūsiškei atiteko devintoji pozicija.

Iš viso šioje rungtyje startavo 43 čiuožėjos.

Šeštadienį A. Sereikaitė pirmą kartą per savo karjerą pasaulio taurės varžybose iškovojo 1500 m rungties bronzos medalį.

Jai tai pavyko pasiekti Drezdene – Vokietijos mieste, kuriame treniruojasi pastaruoju metu.

Prieš dvi savaites lietuvė Europos čempionate Olandijoje buvo trečia 1000 m distancijoje.