I. Konovalovas pirmąjį etapą Prancūzijoje baigė 27-as

Prancūzijoje prasidėjusių 69-ųjų trijų dienų „Tour de Picardie“ dviratininkų lenktynių pirmąjį etapą visi trys lietuviai baigė su pagrindine grupe, o greičiausiai finišo liniją kirtęs „Team Marseille 13 KTM“ ekipos atstovas Ignatas Konovalovas užėmė 27-tą vietą.

I.Konovalovas neseniai laimėjo lenktynes „4 jours de Dunkerque“.<br>AFP/Scanpix nuotr.

May 16, 2015, 11:10 AM, atnaujinta Jan 3, 2018, 2:05 PM

Gediminas Bagdonas („AG2R La Mondiale“) pirmajame etape finišavo 73-as, o Evaldas Šiškevičius („Team Marseille 13 KTM“) – 114-as.

Pagrindinė grupė dviratininkų 161,5 km numynė per 3 valandas 59 minutes 48 sekundes.

Etapo nugalėtoju tapo belgas Krisas Boeckmansas, finišo spurtu aplenkęs antrą bei trečią vietas etape užėmusius tautietį Jasperą De Buystą bei britą Danielį McLay'ją:

1. Kris Boeckmans (Belgija) 3 val. 59 min. 48 sek.