Po motinystės atostogų grįžusi A. Skujytė toliausiai šoko į tolį

100 m bėgimą laimėjo Karolina Deliautaitė (12,46 sek.; atrankoje 12,42 sek.) ir Domantas Žalga (11,19 sek.).

Olimpinė vicečempionė A.Skujytė vėl dalyvauja varžybose.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

2015-05-23 13:52, atnaujinta 2017-11-27 02:20

Vyrų 3000 m bėgimą pirmasis baigė Simas Bertašius, pasiekęs geriausią Lietuvos sezono rezultatą – 8 minutės 38,14 sekundės.

Šuoliuose į aukštį pirmavo Gintarė Nesteckytė (1,83 m), antroje vietoje palikusi Austrą Skujytę (1,80 m), bei Ernestas Raudys (2,15 m – geriausias Lietuvos sezono rezultatas).

Šuoliuose į tolį nugalėjo Austra Skujytė (6,09 m) ir Ramūnas Kleinauskas (7,31 m – geriausias Lietuvos sezono rezultatas).

2004 metų Atėnų olimpiados septinkovės vicečempionė į varžybas sugrįžo po motinystės atostogų.