Nusivylimas: E.Balčiūnaitė ir R.Stanys universiadoje – ketvirti

Per žingsnį nuo medalio pasaulio

R.Stanys nelaimėjo universiados medalio.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Jul 10, 2015, 4:18 PM, atnaujinta Oct 27, 2017, 12:00 AM

Moterų 800 m bėgimo finale Eglė Balčiūnaitė sugaišo 2 minutes 0,21 sekundės ir, pagerinusi asmeninį sezono rekordą bei aplenkusi keturias varžoves, liko tik ketvirta. Nuo bronzą iškovojusios vokietės Fabiennes Kohlmann lietuvė atsiliko vos 0,67 sekundės.

Čempione tapo naujazelandietė Angela Kate Petty (1:59,06), o sidabras atiteko jamaikietei Simoyai Campbell (1:59,26).

Taip pat per žingsnį nuo medalio pasaulio studentų universiados Pietų Korėjoje lengvosios atletikos varžybose liko ir šuolininkas į aukštį Raivydas Stanys.

Lietuvis pirmaisiais bandymais peršoko kartelę iškeltą į 210, 215, 220 ir 224 cm aukštį, tačiau visi trys bandymai 228 cm aukštyje buvo nesėkmingi.

Čempionu tapo rusas Danijilas Cyplakovas (231 cm), o sidabrą ir bronzą iškovojo atitinkamai slovakas Matusas Bubenikas bei Chun- Hsienas Hsiangas.