Fantastika: R. Navardauskas pasaulio čempionate iškovojo bronzą

Ramūnas Navardauskas pasaulio dviračių čempionate pasiekė neįtikėtiną rezultatą. Geriausias Lietuvos dviratininkas JAV vykstančiame 88-ajame pasaulio plento dviračių čempionate iškovojo bronzos medalį.

Čempionų pakyla (iš kairės): australas M.Matthew, slovakas P.Saganas ir R.Navardauskas.<br>AP nuotr.
Lenktynių akimirka.<br>AP nuotr.
P.Saganas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Sep 27, 2015, 10:24 PM, atnaujinta Oct 13, 2017, 4:42 AM

R.Navardauskas 259,2 km vyrų grupinėse lenktynėse atsiliko nuo čempionu tapusio slovako Peterio Sagano ir australo Michaelo Matthewso.

Gediminas Bagdonas ir Evaldas Šiškevičius finišo nepasiekė.

R.Navardauskas tapo pirmuoju lietuviu, laimėjusiu pasaulio plento dviračių čempionato medalį.

P.Saganas distanciją įveikė per 6 val. 14 min. 37 sek. R. Navardauskas nuo jo atsiliko 0,03 sekundės.

Pernai R.Navardauskas visame pasaulyje garsiosiose prastižinėse „Tour de France“ lenktynėse laimėjo 19-ąjį etapą. Lietuvos sportininkas tuomet padarė tai, ko nė vienam lietuviui nėra pavykę pasiekti per 102 metų lenktynių istoriją.