Pasaulio kariškių žaidynėse lietuviams pradėjo lyti medaliais

Varžybose dalyvavo 12 komandų.

A.Deltuvos nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

2015-10-10 13:32, atnaujinta 2017-10-10 22:13

Teklė Emilija Gvildytė, Indrė Valaitė ir Sandra Paužaitė distanciją įveikė per 1 valandą 55 minutes ir 22 sekundes.

Aukso apdovanojimai atiteko rusėms Julijai Novikovai, Svetlanai Mironovai ir Tatjanai Riabkinai (1:46:46), o žaidynių sidabru pasipuošė latvės Elina Karklina, Aija Skrastina bei Laura Vikė (1:53:46).

Vyrų estafetėje tarp 31 klasifikuotos rinktinės lietuviai – Jonas Vytautas Gvildys, Simonas Krėpšta ir Vilnius Aleliūnas – užėmė penktą (2:06:33) vietą.

Žaidynių čempionais tapo šveicarai Fabianas Hertneris, Andreasas Kyburzas bei Matthiasas Kyburzas (2:02:33), aplenkę rusus Andrejų Chramovą, Leonidą Novikovą ir Dmitrijų Tcvetkovą (2:02:43) bei estus Sanderį Vaherį, Laurį Sildą ir Timo Sildą (2:03:51).

Ten pat šiuolaikinės penkiakovės mišrių porų varžybose šeštadienį lietuviai Justinas Kinderis ir Karolina Gužauskaitė užėmė trečiąją vietą ir iškovojo bronzos medalius.

28-erių metų J. Kinderis ir 21-erių metų K. Gužauskaitė iš viso surinko 1438 taškus. Lietuvos duetas buvo šeštas plaukime, penktas – fechtavime ir jojime bei pasiekė ketvirtą rezultatą kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje.

Aukso medaliai atiteko lenkams Oktawijai Nowacka ir Jaroslawui Swiderski (1457 tšk.), sidabro – brazilams Yane Marquesui ir Felipe Limai do Nascimento (1456 tšk.).