Stalo tenisininkų „Top 12“ turnyre – netikėti rezultatai

Perspektyviausias Lietuvos stalo tenisininkas Medardas Stankevičius netapo prizininku Kaune surengtame pajėgiausiųjų Lietuvos žaidėjų „Top 12“ turnyre. Šios pirmenybės tradiciškai vyksta metų pabaigoje ir vainikuoja metus. Permainingose ir atkakliose geriausiųjų stalo tenisininkų kovose šiemet netrūko staigmenų.

„Top 12“ varžybų prizininkai.<br>LSTA nuotr.

Dec 20, 2015, 10:56 AM, atnaujinta Sep 28, 2017, 9:29 AM

Moterų grupėje triumfavo Aistė Macaitė, įtikinamu rezultatu įveikusi visas savo varžoves. Finale A.Macaitė 4:0 (7, 8, 5, 6) nugalėjo Ugnę Baskutytę. Trečiąją vietą iškovojo Ingrida Preidžiūtė, kuri mažajame finale 3:0 (4, 7, 10) įveikė Vitaliją Venckutę.

Vyrų grupėje vyko itin atkaklios ir įtemptos kovos. Sensaciją šiose pirmenybėse pateikė jaunių rinktinės narys Rimas Lesivas, kuris pergalingai keliavo iki finalo. Finalo akistatoje R.Lesivas Lietuvos čempionui Alfredui Udrai 3:4 pralaimėjo tik po septynių setų kovos. Trečiosios vietos laimėtoju tapo Kęstutis Žeimys, kuris 3:0 (9, 11, 6) įveikė Arnoldą Domeiką.

Pasaulio jaunučių pirmenybių prizininkas Medardas Stankevičius ketvirtfinalyje 1:4 nepasipriešino pirmenybių nugalėtoju tapusiam Alfredui Udrai. Patyręs pralaimėjimą 1:3 prieš Beną Skirmantą, M.Stankevičius galutinėje įskaitoje užėmė 6-ą vietą.