Stalo teniso čempionato pusfinalį pasiekė ne visi favoritai

Vilniuje vykstančiame 86-ajame Lietuvos stalo teniso čempionate, į kovą stojo 64 pajėgiausi šalies stalo tenisininkai. Po dviejų dienų atkaklių ir emocingų kovų paaiškėjo Lietuvos čempionato pusfinalių dalyviai.

Čempionatas vyksta „Tauro“ sporto mokykloje.<br>R.Mizero/LSTA nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Jan 30, 2016, 9:21 PM, atnaujinta Jun 9, 2017, 6:06 PM

Moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje jauniausioji čempionato dalyvė talentingoji Kornelija Riliškytė pateikė staigmeną – 4:0 (11:8, 11:9, 11:5, 11:8) įveikė patyrusią stalo tenisininkę Liną Martinkę ir pirmąkart pateko į pusfinalio varžybas.

Kitoje ketvirtfinalio kovoje Vitalija Venckutė 4:2 (11:8, 11:8, 7:11, 8:11, 13:11, 11:7) atkaklioje kovoje įveikė vieną iš čempionato favoričių Aistę Macaitę.

2015 m. Lietuvos čempionė Eglė Stuckytė 4:1 (11:13, 11:6, 11:8, 11:2, 11:8) nugalėjo Eglę Orlovaitę.

Ugnė Baskutytė dramatiškoje kovoje 4:3 (5:11, 11:13, 12:10, 11:6, 11:7, 6:11, 12:10) šventė pergalę prieš Auksę Gecevičiūtę.

Pusfinalyje Kornelija Riliškytė kovos su Vitalija Venckute, o Eglė Stuckytė žais prieš Ugnę Baskutytę.

Vyrų ketvirtfinalio susitikimai buvo labai įtempti ir permainingi.

Kelialapį į pusfinalį iškovojo 2015 m. Lietuvos čempionas Alfredas Udra, 4:1 (9:11, 12:10, 11:7, 11:7, 11:9) įveikęs Igną Navicką.

Lietuvos čempiono titulą ginantis A.Udra pusfinalyje susitiks su 2014 m. Lietuvos čempionu Arnoldu Domeika. Ketvirtfinalyje A.Domeika permainingoje kovoje 4:2 (11:7, 10:12, 11:9, 9:11, 11:8, 11:8) palaužė Mato Skučo pasipriešinimą.

Matas Vilkas 4:2 (11:3, 6:11, 11:5, 15:13, 9:11, 11:4) nugalėjo Paulių Gūrą.

Paskutinį kelialapį į pusfinalį po itin atkaklaus ir dramatiško septynių setų trilerio laimėjo jaunasis Lietuvos stalo tenisininkas, 2015 m. pasaulio jaunučių pirmenybių prizininkas Medardas Stankevičius, kuris 4:3 (4:11, 11:8, 11:7, 7:11, 9:11, 11:9) išplėšė pergalę prieš Kęstutį Žeimį.

Medardas Stankevičius pusfinalyje kovos su Matu Vilku.

Moterų dvejetų finalinėse varžybose Auksės Gecevičiūtės ir Andželikos Petrauskienės tandemas susitinka su Ugnės Baskutytės ir Vitalijos Venckutės pora.

Vyrų dvejetų varžybose Alfredas Udra ir Kęstutis Žeimys varžysis su patyrusia Mato Skučo ir Mato Vilko dvejetų pora.

Mišrių dvejetų finale Aistės Macaitės ir Alfredo Udros pora kovos su Ingrida Preidžiūte ir Matu Vilku.

Vilniaus „Tauro“ sporto mokykloje nuo 10 val. prasidės pusfinalių varžybos, o 12 valandą sportininkai stos į finalines kovas.