Kęstutis Navickas apgynė Lietuvos badmintono čempiono titulą

Vyrų varžybų pirmajame rate K.Navickas 21:10, 21:9 nugalėjo Mindaugą Dabašinską, antrajame 21:10, 21:7 įveikė Paulių Bertašių, pusfinalyje 21:10, 21:8 nugalėjo Marką Šamesą, o finale per 24 minutes 21:10, 21:12 įrodė pranašumą prieš Povilą Bartušį.

K.Navickas be vargo tapo Lietuvos badmintono čempionu.<br>V.Dranginio/LTOK nuotr.

2016-02-07 16:25, atnaujinta 2017-06-08 22:02

Bronzos medalis atiteko M.Šamesui, kuris mažajame finale 22:24, 21:11, 21:17 įveikė Igną Rezniką.

Moterų varžybų antrajame rate V.Fomkinaitė 21:13, 21:9 nugalėjo Vaivą Žymantaitę, pusfinalyje 21:11, 21:10 – Rebeką Aleksevičiūtė, o finale per 26 minutes 21:13, 21:13 įveikė Gerdą Voitechovskają.

Bronzos medalis atiteko R.Aleksevičiūtei. Ji mažajame finale 21:18, 21:16 nugalėjo Rasą Šulnienę.

Vyrų dvejetų varžybų finale K.Navickas su P.Bartušiu 21:13, 21:6 nugalėjo Kazimierą Dauskurtą ir Ramūną Stapušaitį. Bronzą iškovojo Dovydas Razas ir Renaldas Šileris.

Moterų dvejetų finale R. Aleksevičiūtė su G. Voitechovskaja 21:15, 21:16 įveikė sidabrą iškovojusias V. Fomkinaitę ir Indrę Starevičiūtę. Bronzos medaliais pasidabino Erika Noreikaitė ir Vaiva Žymantaitė.

Mišrių dvejetų čempionais tapo P.Bartušis ir V.Fomkinaitė. Jie finale 21:16, 21:16 nugalėjo Karolį Eimutaitį ir G.Voitechovskają. Bronzos apdovanojimais tenkinosi Edgaras Slušnys bei R.Aleksevičiūtė.