Badmintonininkas Kęstutis Navickas Suomijoje pateko į pusfinalį

Sėkmingai atvirojo Suomijos

K.Navickas kovos su turnyro favoritu.<br>M.Kulbio nuotr.

Apr 9, 2016, 5:17 PM, atnaujinta May 29, 2017, 9:18 PM

Šeštadienį ketvirtfinalio mače Lietuvos rinktinės lyderis per vieną valandą trijuose setuose – 21:6, 10:21, 23:21 – privertė pasiduoti pirmenybių šeimininką Villę Langą (BWF–77) bei pateko į pusfinalį.

Lietuvio varžovu kovoje dėl vietos finale bus favoritu laikomas vietnamietis Tienas Minhas Nguyenas (BWF–35), ketvirtfinalyje per 71 minutę iš tolesnės kovos eliminavęs daną Rasmusą Fladbergą (BWF–70) – 23:25, 21:161, 21:17.

Šių pirmenybių vienetų varžybų šešioliktfinalio mače K. Navickas 21:18, 21:8 įveikė norvegą Marių Myhrę (BWF–103), o aštuntfinalyje 22:20, 21:10 nugalėjo švedą Henrį Hurskaineną (BWF–54).

Kitą vyrų vienetų varžybų pusfinalio porą sudarys trečias pagal reitingą danas Emilis Holstas (BWF–52) bei japonas Kanta Tsuneyama (BWF–90).

Nesėkmingai atvirojo Suomijos badmintono čempionato vienetų varžybos susiklostė 79-ą vietą reitinge užimančiai Akvilei Stapušaitytei (BWF–79). Vienetų varžybų šešioliktfinalyje lietuvė trijuose setuose – 23:31, 18:21, 17:27 – pralaimėjo japonei Rirai Kawashimai (BWF–377) bei pasitraukė iš tolesnės kovos dėl apdovanojimų.