Pasaulio ledo ritulio čempionatas: rusai kankinosi su kazachais

Pasaulio ledo ritulio čempionate – trečioji varžybų diena. Iš viso sekmadienį žaidžiami šeši mačai. Po netikėtos nesėkmės prieš Čekiją, namie žaidžianti pasaulio vicečempionė Rusijos nacionalinė komanda santykius aiškinosi su Kazachstanu ir vos ne vos sugebėjo išstenėti pergalę 6:4. Be to, A grupėje šiandien kovos pergalę turinti Danija ir su Latvija suklupusi, tačiau po pratęsimo laimėjusi viena iš turnyro favoričių Švedija.

Rusija ir Kazachstanas kovojo dėl pirmųjų taškų pasaulio čempionate<br>AFP nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

May 8, 2016, 1:31 PM, atnaujinta May 26, 2017, 6:23 AM

B grupės lyderiais tapo pasaulio čempionai Kanados ledo ritulininkai – jie laimėjo abu mačus ir turi savo sąskaitoje 6 taškus. Sekmadienį kanadiečiai be vargo susitvarkė su kol kas pergalių neturinčiais vengrais 7:1.

Visiškai kitu scenarijumi vyko mačas Maskvoje, kur rusai kovojo su kazachais. Nors šeimininkams buvo prognozuojama pergalė, ji nebuvo lengva. Tai viena, tai kita ekipa išsiverždavo į priekį, tačiau varžovas greitai lygino rezultatą. Ketvirtame kėlinyje kazachai išlygino skirtumą 41-ąją minutę – 4:4, tačiau rusai po 2 minučių įmušė penktąjį įvartį, o dar po 4 minučių – ir šeštąjį. Į tai Kazachstanas niekuo neatsakė ir Rusija, kaip ir jų varžovai, dabar turi 3 taškus grupėje.

Rusija šiame čempionate sukūrė savo ekipos antirekordą – sugebėjo įmušti tik po sausų 67 minučių. Pirmoje dvikovoje su čekais rusai nepelnė nė vieno įvarčio, o su kazachais pasižymėjo 7 mačo minutę.