Vokiečiai pasaulio ledo ritulio čempionate pažemino slovakus

Pasaulio ledo ritulio čempionato antradienio diena prasidėjo nuo nemenkos sensacijos – viena iš B grupės lyderių Slovakija beviltiškai pralaimėjo autsaidere vadinamai Vokietijos rinktinei 1:5. Du laimėjimus iš eilės pelnę Slovakijos ledo ritulininkai net ir nesitikėjo sulaukti tokio akibrokšto Sankt Peterburge. Pirmąjį įvartį praleidę dar pirmojo kėlinio pradžioje vokiečiai gan ramiai sutiko likimo smūgį, tačiau vietoj kapituliacijos vožė varžovams atgal – antrame kėlinyje jie pelnė 3 įvarčius be atsako ir ketvirtojo pradžioje pridėjo dar vieną.

Vokietijos ledo ritulio rinktinė gan netikėtai įveikė Slovakiją
Daugiau nuotraukų (7)

May 10, 2016, 6:09 PM, atnaujinta May 26, 2017, 12:50 AM

Prancūzams po pratęsimo 2:3 ir Suomijai 1:5 pralaimėję vokiečiai atsitiesė ir dabar turi 4 taškus bei neblogą šansą prasibrauti į kitą varžybų etapą. Slovakai, įveikę prancūzus ir vengrus, dabar turi 6 taškus.

Kitame dienos mače Maskvoje pergalę savo sąskaitoje turėję danai neišlaikė pergalės su dukart jau pratęsimus žaidusiais šveicarais. Nors po dviejų kėlinių jie pirmavo  2:0, Šveicarija sugebėjo per kėlinį įmušti du įvarčius ir buvo kovojama papildomas penkias minutes. Per jas, sužaidus kiek daugiau kaip 4 minutes, įvartį pelnė šveicarai ir galiausiai iškovojo pirmąją pergalę turnyre. Dabar abi ekipos turi po 4 taškus.

Antradienio rungtynėse

A grupė

Šveicarija – Danija 3:2 (0:2, 0:0, 0:0, 1:0).

Kazachstanas – Norvegija 2:4 (1:1, 1:2, 0:1).

B grupė

Slovakija – Vokietija 1:4 (1:0, 0:3, 0:2).

Vengrija – Prancūzija 2:6 (1:3, 0:1, 1:2).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Latvija 3 0 0 2 1 4:10 2

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Baltarusija 3 0 0 0 3 5:20 0

Keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės pateks į pirmenybių Rusijoje ketvirtfinalį.