Turnyre Dubingiuose – atkakli kova „Bobų pavasaryje“

Šie turnyrai vyko pirmą kartą, nes dauguma dalyvių, rudenį rungtyniavusių turnyruose, išreiškė norą susitikti ne tik rudenį, bet ir pavasarį. Nors orai buvo permainingi, teniso ir padelio turnyruose dalyvavo virš 30 dalyvių, kurios pagal stiprumą paskirstytos į teniso „Masters“ ir „Power“ grupes, bei vieną „Padel“ grupę.

Padelio ir teniso turnyro Dubingiuose dalyvės.
Daugiau nuotraukų (7)

2016-05-16 10:53, atnaujinta 2017-05-25 11:45

Varžybos vyko, išaiškinant visas vietas, trijose teniso ir dviejose padelio aikštelėse. Pirmąją turnyro dieną varžybų ritmą kiek sutrukdė pavasarinis lietus, bet antrąją dieną švietė pavasarinė saulutė, lepindama turnyrų dalyves savo šiluma.

Tenisininkės pirmąją turnyro dieną rungtyniavo pogrupiuose, o antrąją dieną vyko finaliniai susitikimai. Padelio mėgėjos varžėsi rato sistema. Teniso „Masters“ grupėje susirinko labai panašaus lygio žaidėjų poros, todėl susitikimai vyko itin atkakliai. Net šešiuose iš devynių rungtynių, išsiaiškinant nugalėtojas, prireikė trečiojo seto.

Po labai atkaklių kovų Utenos tenisininkės Vilma Drungienė ir Jolanta Remeikienė vėl tapo čempionėmis, finale 4:6, 6:2, 10:5 įveikusios sparčiai tobulėjančias vilnietes Laurą Ragulskytę Pavliuk ir Rūtą Kijauskaitę Cikanavičę.

Trečiąją vietą iškovojo Eglė Jurevičienė ir Asta Kazlauskienė, kurios po itin atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 6:7, 7:6, 14:12 įveikė Rasą Aidukienę ir Viktoriją Radzevičienę.

Teniso „Power“ grupės moterys taip pat atkakliai aikštelėse aiškinosi, kurios jų yra stipriausios. Pirmąją vietą iškovojo Edita Jogėlienė ir Rima Taraškevičienė, finale rezultatu 7:5, 5:7, 10:7 nugalėjusios Giedrę Martusevičienę ir Rolandą Balčiauskienę.

Trečiąją vietą užėmė turnyro debiutantės Šarūnė Alenskienė ir Sigita Ligeikienė. Ne mažiau atkaklios varžybos vyko ir padelio aikštelėse, kuriose rungtyniavo šios, palyginti naujos sporto šakos Lietuvoje, mėgėjos. Nepralaimėjusios nė vienų varžybų, nugalėtojomis tapo Raimonda Rutkauskaitė ir Laura Marčiulionė. Antrąją vietą iškovojo Daiva Krivickienė ir Jurgita Keserauskienė, o trečiąją – Rima Talžūnienė su Jolanta Remeikiene.

Po varžybų moterys galėjo pasilepinti SPA procedūromis, masažu bei sauna, pabendravo prie kavos puodelio ar vyno taurės ir dėkojo svetingiems šeimininkams Laurai ir Šarūnui Marčiulioniams už puikius turnyrus.

Gyvai: kandidatų komentarai po pirmojo prezidento rinkimų turo