G. Titenis ir D. Rapšys plauks Europos čempionato pusfinalyje

Londone vykstančiame Europos plaukimo čempionate du Lietuvos atstovai pateko į pusfinalį.

G.Titenis.<br>AFP/Scanpix nuotr.
D.Rapšys.<br>T.Bauro nuotr.

2016-05-20 12:37, atnaujinta 2017-05-24 22:48

Šios pirmenybėse 100 m krūtine bronzą jau laimėjęs Giedrius Titenis perpus trumpesnį nuotolį atrankoje nuplaukė per 27,74 sek., savo plaukime finišavo trečias, o bendroje įskaitoje užėmė 9-ąją vietą tarp 49 dalyvių. Greičiausias buvo britas Adamas Peaty (26,93 sek.)

Tuo tarpu Danas Rapšys pateko į 200 m plaukimo nugara pusfinalį

Atrankoje lietuvis distanciją įveikė per 1 min. 58,95 sek., laimėdamas trečiąjį plaukimą. Bendroje rikiuotėje jo rezultatas – šeštas.

Toje pat rungtyje Gytis Stankevičius sugaišo 2 min. 4,84 sek. ir į pusfinalį nepateko. Lietuvio rezultatas – 37-tas tarp 41 startavusiojo.

Greičiausiai 200 m nugara plaukė vengras Davidas Foldhazi – 1 min. 57,69 sek.

Atrankos barjero šiandien neįveikė dar keturi Lietuvos plaukikai. 100 m peteliške rungtyje Deividas Margevičius (53,97 sek.) liko 37-tas, Tada Duškinas (54,34 sek.) – 47-tas, Povilas Strazdas (55 sek.) – 56-tas tarp 61 dalyvio.

Ugnė Mažutaitytė 50 metrų nugara atrankoje (30 sek.) buvo 34-ta tarp 42 sportininkių