Alinančias dviračių varžybas Rio de Žaneire įveikė abu lietuviai

Už nugaros – per šimtą varžovų. Ramūnas Navardauskas olimpinėse žaidynėse nepakartojo praėjusių metų pasaulio čempionato sėkmės, kuriame iškovojo bronzos medalį, tačiau nusipelnė aplodismentų.

Olimpiniu čempionu tapo belgas Gregas Van Avermaetas.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Aug 6, 2016, 10:24 PM, atnaujinta May 16, 2017, 4:22 PM

Varginančiose 237,5 km dviračių lenktynėse lietuvis tarp 144 startavusių sportininkų finišavo 35-as. Kitas varžybose dalyvavęs Lietuvos dviratininkas Ignatas Konovalovas užėmė 65 vietą.

Dar prieš varžybas abu lietuviai sutartinai tvirtino, kad Rio de Žaneiro trasa jiems itin neparanki. Statūs kalnai labiau tinkami žemesniems dviratininkams.

Olimpiniu čempionu tapo belgas Gregas Van Avermaetas, finišo spurte aplenkęs daną Jakobą Fuglsangą bei lenką Rafalą Majką. Belgas ir danas distanciją įveikė per 6 val. 10 min. 5 sek., o Lenkijos dviratininkas nuo jų atsiliko 5 sekundėmis.

R.Navardausko laikas – 6 val. 22 min. 23 sek. I.Konovalovas finišą pasiekė po 6 val. 41 min. 52 sek.