Padelio tenisininkų turnyre nugalėtoju tapo ir Š. Marčiulionis

Kur kas atkaklesnė kova vyko dėl kitų spalvų medalių: antrąją vietą iškovoję Valdas Vėbra ir Titas Mikelevičius, tik po trijų setų kovos rezultatu 2:6, 6:4, 10:8 pusfinalyje įveikė bronzinius prizininkus – Darių Malakauską ir Giedrių Vėželį.

Padelio teniso turnyro nugalėtojai ir dalyviai<br>M.Levino nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

2016-08-08 17:19, atnaujinta 2017-05-16 12:04

Vyrų B lygoje vyko itin atkaklios kovos dėl medalių: nė vienai dalyvių porai nepavyko išvengti pralaimėjimo, o varžovai vieni kitus įveikė minimaliu skirtumu. Pirmą kartą vyrų B lygos nugalėtojais tapo Erikas Bespalovas ir Vaidas Prevelis, finale rezultatu 6:7, 6:2, 11:9 nugalėję Arvydą Šutavičių ir Germaną Šarkovą.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos laimėtojai paaiškėjo taip pat tik pačioje rungtynių pabaigoje: Aleksandras Radiušas ir Sergejus Viničenka rezultatu 6:3, 6:7, 11:9 įveikę Liną Petrukaitį ir Aidą Akcijonaitį ir pasipuošė bronzos medaliais.

Moterų grupėje čempionėmis tapo Živilė Šutavičienė ir Rūta Balalytė, finale 6:3, 6:3 nugalėjusios Gretą Akcijonaitę ir Jūratę Miliūtę.

Trečiąją vietą iškovojo Laura Marčiulionė su Raimonda Rutkauskaite. Turnyro prizininkai, apdovanoti gražiais LPF medaliais, su gera nuotaika atsisveikino iki „LPF Vasaros taurė 2016“ padelio turnyro 4 etapo susitikimų, kurie vyks rugsėjo 24-25 dienomis Vilniuje.