Perspektyviausia Lietuvos dailiojo čiuožimo pora Rusijoje – paskutinė

Lietuvės ir ruso duetas pirmą kartą per karjerą dalyvavo „Grand Prix“ varžybose.<br>AFP/ „Scanpix“ nuotr. iš archyvo

Nov 6, 2016, 12:32 PM, atnaujinta Apr 18, 2017, 5:24 PM

Tarptautinės čiuožimo federacijos (ISU) „Grand Prix“ varžybose „Rostelecom Cup 2016“ pirmą kartą dalyvavo Lietuvai atstovaujanti Godos Butkutės ir ruso Nikito Jermolajevo pora. Prestižinėse varžybose naują programą atliekantis duetas liko paskutinis – aštuntas.

Aštuntą poziciją Lietuvos atstovai užėmė tiek trumpojoje programoje (47,39 balo), tiek ilgojoje (89,69). Iš viso G.Butkutė ir N.Jermolajevas surinko 137,08 balo, tuo tarpu geriausias šios poros karjeros rezultatas – 149,84 balo.

Nuo priešpaskutinę vietą užėmusių rusų Alisos Jefimovos ir Aleksanderio Korovino mūsiškiai atsiliko 27,99 balo. Varžybų nugalėtojais tapo Vokietijos atstovai Aliona Savčenko bei Bruno Massot (207,89

Pasaulio taurėje – Agnės Sereikaitės sugrįžimas

Praėjusį sezoną dėl persitreniravimo praleidusi Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionato prizininkė Agnė Sereikaitė grįžo į pasaulio taurės varžybas. Kalgaryje (Kanada) vykstančiame pirmame planetos taurės etape pasirodymus 500 m bei 1000 m rungtyse pradėjo nesėkmingai.

1000 m distancijos atrankoje su latviais besitreniruojanti lietuvė savo etape finišavo ketvirta (1 min. 33,049 sek.) bei nepateko į ketvirtfinalį. Tą padaryti ji vis dar galės sekmadienį vyksiančiose paguodos varžybose.

500 m distancijos atrankos čiuožime A.Sereikaitė užėmė trečią vietą (45,986 sek.), o tiesioginius kelialapius į ketvirtfinalį iškovojo dvi pirmas pozicijas užėmusios sportininkės. Pirmame paguodos varžybų etape lietuvė sugebėjo reabilituotis (antra vieta – 45,742 sek.), tačiau antrame neaplenkė nė vienos varžovės (46,336 sek.) ir galutinėje įskaitoje tarp 40 sportininkių tenkinosi 25 pozicija.