Kiokušin karatė talentus geriausiai ugdo „Shodan“

Tauragėje įvyko 2017 metų Lietuvos kiokušin karatė vaikų (iki 12 metų) čempionatas, kuriame dalyvavo 350 sportininkų iš 40 klubų.

Daugiau nuotraukų (6)

Apr 4, 2017, 10:20 PM, atnaujinta Apr 13, 2017, 6:41 PM

Vaikų čempionatą surengė Gintaro Cemnalianskio vadovaujamas klubas „Taurus“, dalyvius sveikino Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

Turnyro komandinėje įskaitoje, kaip jau tampa įprasta, varžovus gerokai pranoko tituluotojo Luko Kubiliaus vadovaujamo Klaipėdos klubo „Shodan“ auklėtiniai. Jie iš viso susižėrė net 24 medalius: 5 – aukso, 9 – sidabro ir 10 – bronzos.

Antrąją vietą klubų įskaitoje užėmė Vilniaus „Ippon“, sukaupęs 13 apdovanojimų. Šio klubo jaunieji sportininkai iškovojo 4 aukso, 4 sidabro ir 5 bronzos medalius.

Taip pat 4 pirmosiomis vietomis džiaugėsi Kuršėnų „Dao“, prie aukso medalių pridėjęs ir vieną sidabrinį.

Po 3 savo auklėtinius ant aukščiausiojo prizininkų pakylos laiptelio išvydo du sostinės klubai – „Budora“ ir „Energijos smūgis“. Tiesa, „Budoros“ auklėtiniai dar pelnė 3 antrąsias ir 4 trečiąsias vietas, o „Energijos smūgio“ sportininkams trofėjų kolekciją pavyko papildyti tik 2 sidabro medaliais.

Po 2 aukso medalius čempionate iškovojo „Energija“, „Tornadas“, „Galaktikaa“ ir „Kariai“, po 1 – „Okinava“, „Shodan Palanga“, „Rifas“, „Taurus“, „Toshi“, „Mohikanas“, „Takas“, „Shin“, „Tensho“ ir „Osu“.

Iš viso prizines vietas Tauragėje užėmė net 31 klubo atstovai.