Lietuvos penkiakovininkės Vokietijoje užėmė visą garbės pakylą

Veideno mieste Vokietijoje vykstančiame 2018 metų Europos biatlono ir triatlono čempionate, kuriame Lietuvos penkiakovininkės pelnė 3 medalius.

Triatlo rungtyje lietuvės iškovojo visus medalius.<br> pentathlon.lt nuotr.

Jul 29, 2018, 11:27 AM, atnaujinta Jul 30, 2018, 11:16 PM

Moterų triatlono (penkiakovė be jojimo ir fechtavimo) varžybose Lietuvos atstovės užėmė visą prizininkių pakylą. Europos čempione tapo Aurelija Tamašauskaitė (20 min. 1,53 sek.), vicečempione – Lina Batulevičiūtė (20:19,21), o trečiąją vietą užėmė Ieva Želvytė (20:37,82).

17-mečių merginų triatlono varžybose Elžbieta Adomaitytė (18:20,5) užėmė 5-ąją vietą, o čempione tapo britė Larissa Hannam (17:25,8).

Tuo metu 17-mečių vaikinų varžybose startavęs Danielius Bondorovas finišavo 11-as (17:12,20), o nugalėtoju tapo ukrainietis Jurijus Kovalčukas (15:31,29).

„24/7“: kaip ruošiamės sabotažams ir diversijoms?