G. Leščinskaitė pasaulio biatlono taurės varžybose Slovėnijoje pranoko 24 varžoves

Pokljukoje (Slovėnija) vykstančio pasaulio biatlono taurės pirmojo etapo moterų 7,5 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Gabrielė Leščinskaitė pranoko 24 varžoves ir užėmė 79-ąją vietą.

Dec 8, 2018, 5:32 PM

Nugalėjo praėjusio sezono pasaulio taurės laimėta suomė Kaisa Makarainen – 20 min. 8,1 sek. Antrąją vietą užėmė italė Dorothea Wierer (+14,8 sek.), trečiąją – prancūzė Justine Braisaz (+42,1 sek.). Visos trys prizininkės išvengė baudos ratų.

Be klaidų šaudžiusi G.Leščinskaitė nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 0,7 sek.

33-ejų metų Lietuvos atstovė Natalja Kočergina (+3.06,3; 1 baudos ratas) užėmė 80-ąją vietą, o 34-erių metų Diana Rasimovičiūtė (+5.57,6; 3) – 102-ąją.