Rekordus gerinusiai kinų dailiojo čiuožimo porai – pasaulio čempionato auksas

Japonijoje vykstančio pasaulio dailiojo čiuožimo čempionato sportinių porų varžybų nugalėtojais tapo kinai Sui Wenjing ir Han Cong, surinkę 234,84 taško.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Mar 21, 2019, 9:31 AM, atnaujinta Mar 21, 2019, 9:54 AM

Po trumposios programos antrojoje pozicijoje buvusi Kinijos pora laisvojoje programoje ketvirtadienį pranoko visus varžovus ir garantavo sau pirmąją vietą galutinėje įskaitoje.

Pasaulio rekordą trumpojoje programoje pagerinę rusai Jevgenija Tarasova ir Vladimiras Morozovas liko antri (228,47 tšk.). Bronzos medalius pelnė kitas Rusijos duetas Natalja Zabijako ir Aleksandras Enbertas ( 217,98 tšk.).

Kinijos poro laisvojoje programoje sužavėjo visus savo pasirodymu ir pasiekė naują rekordą – surinko 155,6 taško.

„Mums labai patiko čiuožti Japonijoje. Čia įspūdinga atmosfera, todėl mes iš savo pasirodymo spaudėme maksimumą“, – po pergalės kalbėjo čempionų pora.