Savaitgalį Trakuose vyko Tarptautinė irklavimo sezono atidarymo regata, kurioje buvo galima išvysti ir daugumą geriausių Lietuvos irkluotojų.

Mindaugas Griškonis<br>S.Čirba
Mindaugas Griškonis<br>J.Stacevičiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Apr 29, 2019, 6:56 PM

Pirmąją varžybų dieną – penktadienį – vienviečių valčių grupėje užtikrintas pergales iškovojo tituluoti olimpiečiai. Vyrų varžybų finale nugalėjo Mindaugas Griškonis. Jis 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 29,81 sek. Antrąją vietą užėmė Giedrius Bieliauskas (7.39,74), trečiąją – Dovydas Nemeravičius (7.44,52).

Moterų vienviečių valčių varžybose triumfavo Milda Valčiukaitė (8.23,11). Antrąją vietą užėmusi latvė Jelizaveta Simačeva mūsiškei pralaimėjo 11,74 sek.

Moterų dviviečių valčių grupėje nugalėjo Kamilė Kralikaitė bei Viktorija Senkutė (8.27,77), o vyrių pavienių dviviečių varžybose greičiausi buvo Povilas Stankūnas ir Mantas Juškevičius (7.14,12). Antras liko brolių Dovydo ir Domanto Stankūnų duetas (7.24,10).

Šeštadienį vykusiame dramatiškame vyrų porinių dviviečių valčių finale nugalėjo Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius (7.04,80). Antrąją vietą užėmė Dominyko Jančionio ir Žygimanto Gališanskio (7.05,34) duetas.

Moterų porinių dviviečių valčių grupėje aukso medalius pelnė Laurita Nemeravičiūtė bei Agnė Ginevičiūtė (8.09,22).

Vyrų keturviečių valčių grupėje greičiausi buvo A. Adomavičius, G. Bieliauskas, R. Maščinskas ir D. Nemeravičius (6.06,16).

Sekmadienio varžybose tarp vyrų nugalėjo D. Nemeravičius (7.37,84). Antras finišavo Dominykas Jančionis (7.42,99).

Porinių pavienių irklų finale greičiausi buvo Povilas Stankūnas bei Mantas Juškevičius (7.02,96), o moterų porinių dviviečių valčių varžybose nugalėjo latvės J. Simačeva ir Zanė Putnina (7.39,09). Antros liko lietuvės L. Nemeravičiūtė ir A. Ginevičiūtė (7.59,90).

Vyrų porinių dviviečių valčių grupėje triumfavo latviai Girts Sokolovs ir Andrievs Sestulis (7.13,97), o geriausi iš lietuvių Martynas Vaitkevičius bei Paulius Kirda (7.22,22) tenkinosi ketvirtąja pozicija.

Keturviečių valčių plaukime nugalėjo Ž. Gališanskio, R. Maščinsko, G. Bieliausko ir A. Adomavičiaus (6.06,29) komanda.