Lietuvos moterų rankinio lygos finalo seriją pergale pradėjo Garliavos komanda

Šeštadienį Kauno sporto halėje prasidėjo Lietuvos moterų rankinio lygos finalo iki trijų pergalių serija. Pirmajame mače Kauno rajono „Cascada–HC Garliava SM“ netikėtai rezultatu 22:19 (9:8) nugalėjo reguliaraus sezono nugalėtojas Kauno „ACME–Žalgirio“ rankininkes.

Garliavos rankininkės pergale pradėjo Lietuvos lygos finalo seriją.<br> rankinis.lt nuotr.

May 4, 2019, 5:25 PM, atnaujinta May 4, 2019, 5:29 PM

Be traumą patyrusios savo pagrindinės įžaidėjos Klaudijos Šidlauskytės lemiamose sezono kovose likusi „ACME– Žalgirio“ komanda strigo jau pirmajame kėlinyje. Jo metu praktiškai visą laiką pirmavusi „Cascada–HC Garliava SM“ prieš ilgąją pertrauką turėjo įvarčio pranašumą (9:8).

Antrajame kėlinyje abiems ekipoms pavyko pagerinti savąjį puolimą, tačiau drausmingiau žaidusi Garliavos komanda pirmavo visą antrojo kėlinio laiką. Vienu metu praėjusio sezono vicečempionių persvara siekė net 4 įvarčius (19:15).

Nors žalgirietėms dar buvo pavykę priartėti koviniu atstumu (21:19), tačiau pergalės „Cascada–HC Garliava SM“ iš savo rankų jau nepaleido.

Pergalę 22:19 šventusios garliavietės serijoje iki trijų pergalių šiuo metu pirmauja 1:0 ir kitas rungtynes žais savo žiūrovų akivaizdoje.

Antrosios finalo serijos rungtynės gegužės 8-ąją dieną bus žaidžiamos Garliavos kultūros ir sporto centre.

Rezultatas:

Kauno „ACME–Žalgiris“ – Kauno rajono „Cascada–HC Garliava SM“ – 19:22 (8:9), – serija 0-1.

„ACME–Žalgiris“: Audinga Kniubaitė 9, Greta Burkaitė 4, Simona Jaškūnaitė 2, Neringa Gudaitytė, Klaudija Šidlauskytė, Martyna Vaitkutė, Laura Žukovaitė po 1 įvartį.

„Cascada–HC Garliava SM“: Laima Bernatavičiūtė ir Evelina Dževerakaitė po 5, Karolina Sparnauskaitė 4, Emilė Aglinskaitė ir Rusnė Markinaitė po 2, Džoana Šiaučiūnaitė 1 įvartis.

Šeštadienio popietę Vilniuje įvyko ir pirmosios rungtynės dėl trečiosios vietos. Pirmajame mače „Eglės–SM Tauro“ merginos 36:29 nugalėjo kitą sostinės ekipą „Eastcon–Alandeko–Vichy“.

Antrosios serijos iki dviejų pergalių rungtynės Vilniuje bus žaidžiamos gegužės 11-ąją dieną.