Paaiškėjo Lietuvos badmintono čempionai

Šiais metais jau 57-ąjį kartą rengiamas Lietuvos asmeninins badmintono čempionatas po metų pertraukos vėl sugrįžo į sostinę. Ką tik pasibaigus  dvi dienas trukusiam atkaklių kovų maratonui badmintono aikštelėse  paaiškėjo naujieji Lietuvos badmintono čempionai.

Nugalėtojai<br> Lietuvos badmintono federacijos nuotr.

2019-05-13 07:17

Mišraus dvejeto kategorijoje čempionais tapo Povilas Bartušis ir  Samanta Golubickaitė (Kęstučio Navicko Badmintono Akademija) finaliniame  susitikime įveikę klaipėdiečių Jono Petkaus ir Gerdos  Voitechovskajos duetą rezultatu 21:10, 21:17.

Kovoje dėl bronzos medalių stipresni buvo Juozo Špelverio treniruojami  kauniečiai Mark Šames ir Vytautė Fomkinaitė. Jie mažajame finale  rezultatu 21:12, 21:18 nugalėjo Edgaro Slušnio (Kretinga) ir Ievos  Sendžikaitės (Kaunas) duetą.

Vyrų vienetų kategorijoje Lietuvos čempiono titulą sėkmingai apgynė  Povilas Bartušis (Kęstučio Navicko Badmintono Akademija) finaliniame  susitikime nugalėjęs kaunietį Mark Šames (treneris J. Špelveris).  Susitikimo rezultatas 21:14, 21:11. Dėl trečiosios vietos susikovė du  Klapėdos badmitono klubo atstovai: Jonas Petkus ir Ignas Reznikas.  Trečiąją vietą iškovojo Ignas Reznikas (treneris D. Narvilas) rezultatu  21:11, 21:18.

Moterų dvejetų finale, atrodė, kartojasi praėjusių metų scenarijus.  Finale susitiko tos pačios poros. Tačiau šiais metais čempionių titulo

šsaugoti Vytautės Fomkinaitės ir Ievos Sndžikaitės (Kaunas, treneris J.  Špelveris) duetui nepavyko. Naujosiomis moterų dvejeto kategorijos  čempionėmis tapo klaipėdietės Gerda Voitechovskaja ir Rebeka  Aleksevičiūtė (treneris D. Narvilas). Galutinis finalinės akistatos  rezultatas 21:14, 21:14. Trečiąją vietą iškovojo Vitalija Movšovič  (Vilnius, treneris G. Plavinas) ir Gabija Mockutė (Klaipėda, treneris D.  Narvilas) įveikusios Samantą Golubickaitę ir Perlą Murėnaitę (Kęstučio  Navicko Badmintono Akademija).

Vyrų dvejetų kategorijos finale pergalę iškovojo Povilas Bartušis  (Kęstučio Navicko Badmintono Akademija) ir Mark Šames (treneris J.  Špelveris). Jie finalinį susitikimą baigė rezultatu 21:16, 21:15 ir  antroje vietoje paliko Edgarą Slušnį ir Giedrių Dimą (Kretinga). Trečiąją vietą rezultatu 21:15, 21:14 iškovojo Ignas Reznikas (Klaipėda,  treneris D. Narvilas) ir Kazimieras Dauskurtas (Kęstučio Navicko Badmintono Akademija), mažojo finalo susitikime įveikę Tautvydo Liorančo  (Tauragė, treneris G. Plavinas) ir Karolio Reimerio (CBC) dvejetą.

Moterų vieneto kategorijos finale vėl susitiko Vytautė Fomkinaitė  (Kaunas, treneris J. Špelveris) ir Gerdą Voitechovskają (treneris D.Narvilas). Šių metų Lietuvos čempionės titulą iškovojo Gerda Voitechovskaja, rezultatu 21:9, 21:18 įveikusi amžiną varžovę, tačiau ir partnerę artėjančiose Europos žaidynėse Vytautę Fomkinaitę. Kovą dėl

trečiosios vietos emocingame mažajame finale pergale baigė Samanta Golubickaitė (Kęstučio Navicko Badmintono Akademija) rezultatu 21:10, 19:21, 21:11 nugalėjusi vilnietę Vitaliją Movšovič (treneris G. Plavinas).

„24/7“: A. Valinskas ir A. Zuokas apie rinkimus ir vatnikus