A. Gudžių „Deimantinės lygos“ finale nuo trečiosios pozicijos skyrė 8 cm

Penktadienį Briuselyje (Belgija) baigėsi lengvosios atletikos „Deimantinės lygos“ varžybų serijos sezonas. Varžybų finalo etape kovojo lietuvis Andrius Gudžius. Pasaulio ir Europos čempionas A.Gudžius vyrų disko metimo rungtyje geriausiu bandymu įrankį nusviedė 65,19 metro (59,10; 63,79; 65,19; 64,27; 64,24; 61,99) ir užėmė ketvirtąją vietą.

Andrius Gudžius „Deimantinės lygos“ finale užėmė ketvirtąją vietą.<br>A.Pliadžio nuotr.

2019-09-06 22:44, atnaujinta 2019-09-06 22:48

Čempionu tapo švedas Danielis Stahlis (68,68), antrąją vietą užėmė austras Lukas Weisshaidingeris (66,03), o trečias buvo Fedrickas Dacresas iš Jamaikos (65,27).

A.Gudžių nuo trečiosios pozicijos skyrė 8 cm.

„Deimantinės lygos“ vyrų disko metimo rungties prizų fondą sudarė 100 tūkst. JAV dolerių. Pusę šios sumos (50 tūkst. JAV dolerių) iškovojo D.Stahlis.