Dviratininkė R. Leleivytė tapo prizininke varžybose Italijoje

Italijoje surengtose trijų etapų moterų dviračių plento lenktynėse „Giro delle Marche in Rosa“ (UCI II kategorija) Rasa Leleivytė („Aromitalia–Basso Bikes–Vaiano“) iškovojo trečią vietą. Nugalėjo italė Soraya Paladin („Ale Cipollini“). Antrąją vietą užėmė italė Marta Cavalli („Valcar Cylance“, +9 sek.).

Rasa Leleivytė Italijoje užėmė trečiąją vietą.<br> Organizatorių nuotr.

Sep 22, 2019, 11:00 AM, atnaujinta Sep 22, 2019, 11:04 AM

R.Leleivytė nuo nugalėtojos atsiliko 42 sek. Mūsiškei atiteko rožiniai marškinėliai, skirti geriausiai užsienio dviratininkei.

Iš 93 startavusių dviratininkių klasifikuotos 54.

Pasaulio čempionatui besirengianti R.Leleivytė šiose lenktynėse pelnė 28 pasaulio reitingo taškus. Tiek pat taškų bus įskaityta Lietuvai olimpinės atrankos reitinge.

Paskutiniame, trečiajame, etape šeštadienį R.Leleivytė finišavo ketvirta.

Nugalėjo S.Paladin. Ji 101,8 km nuvažiavo per 2 val. 49 min. 9 sek. (vid. greitis – 36,11 km/val.). Antra finišavo M.Cavalli (+5 sek.), o trečia – britė Elizabeth Banks („Bigla“, +8 sek.). R.Leleivytė nuo nugalėtojos atsiliko 9 sek.

Lietuvos atstovė pirmajame etape finišavo trečia, o antrajame – devinta.

E. Šiškevičius Belgijoje užėmė 12-ąją vietą

Šeštadienį Belgijoje vykusiose devintosiose vyrų dviračių plento lenktynėse „Primus Classic“ (UCI HC kategorija) Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence“) užėmė 12-ąją vietą ir pelnė po 25 pasaulio bei olimpinės atrakos reitingų taškus.

Nugalėjo belgas Edwardas Theunsas („Trek–Segafredo“). Jis 197 km nuvažiavo per 4 val. 36 min. 42 sek. (vid. greitis – 42,72 km/val.). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-28 vietas užėmusiems dviratininkams.

Ramūnas Navardauskas („Delko Marseille Provence“) nefinišavo.

Iš 150 startavusių dviratininkių klasifikuota 117.