Lietuvos ledo ritulininkai po pratęsimo įveikė ukrainiečius

Ketvirtadienį Estijoje prasidėjusio Baltijos Iššūkio taurės ledo ritulio turnyro pirmosiose A grupės rungtynėse Lietuvos rinktinė po pratęsimo 2:1 (1:1, 0:0, 0:0; 1:0) nugalėjo Ukrainos komandą.

Lietuvos ledo ritulio rinktinė.<br>hockey.lt nuotr.

Nov 7, 2019, 6:31 PM, atnaujinta Nov 7, 2019, 6:35 PM

Jau pirmąją rungtynių minutę lietuvius į priekį išvedė tiksliai iš toli smūgiavęs gynėjas Edgaras Protčenka. 13-ąją min. ukrainiečiams pavyko išlyginti rezultatą.

Vėliau lietuviai turėjo žaidybinį pranašumą, ne kartą žaidė daugumoje, tačiau to išnaudoti nepavyko. Pratęsime dažniau atakavo ukrainiečiai, bet ketvirtąją minutę po greitos atakos Emilijus Krakauskas pelnė pergalingą įvartį.

Geriausiu žaidėju Lietuvos komandoje pripažintas Aivaras Bendžius.

Pirmosiose rungtynėse lietuviams dar trūko vėliau prie komandos prisijungsiančių Artūro Katulio bei „Comet“ (Norvegija) dueto Pauliaus Gintauto ir Ugniaus Čižo. Rinktinei taip pat nepadės ir Dominykas Bogdziulis, kuris keičia komandą ir išvyko į JAV.

Šeštadienį lietuviai žais su estais. B grupėje rungtyniauja Latvijos, Rumunijos ir Kazachstano komandos.