Neeilinė naktis NHL – buvo sužaistas ilgiausiai trukęs susitikimas atkrintamųjų istorijoje

NHL atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalių startai prasidėjo į ledo ritulio istoriją patekusiomis rungtynėmis. „Tampa Bay Lightning“ bei „Columbus Blue Jackets“ nugalėtojui išaiškinti prireikė net penkių pratęsimų, o iš viso rungtynės su visais stabdymais truko daugiau nei šešias valandas – tai ilgiausiai trukusios rungtynės NHL atkrintamųjų istorijoje.

Pergalę šventė Tampos klubo ledo ritulininkai.<br>Scanpix nuotr.

Aug 13, 2020, 8:53 AM

Po pagrindinio laiko švieslentėje degė lygus rezultatas (2:2) ir ekipos keliavo į pratęsimą, kuriame galioja „auksinio“ įvarčio taisyklė, tačiau net keturi iš eilės žaisti pratęsimai neišaiškino susitikimo nugalėtojo.

Penktajame pridėtame kėlinyje pasižymėti pavyko Tampos ekipai. 90 min. 27 sek. pasižymėjo Braydenas Pointas.

Pergalę šventęs klubas į varžovų vartus atliko net 88 metimus – tai taip pat didžiausias atliktų metimų kiekis per vienerias atrinktamųjų varžybų rungtynes.

Ilgiausios NHL rungtynės istorijoje buvo sužaistos dar prieš Antrąjį pasaulinį karą – 1936 metais reguliaraus sezono dvikova tarp „Detroit Red Wings“ ir „Montreal Maroons“ pareikalavo šešių pratęsimų kovos.