Šiurpi trauma per UFC 261 turnyrą – buvęs čempionas smūgiuodamas susitrupino kojos kaulą

Šeštadienio vakarą Floridos Džeksonvilio mieste vyko UFC 261 kovotojų turnyras, kuriame iš viso vyko 13 dvikovų. Vienoje iš jų įspūdingą pergalę iškovojo ir dar kartą „strawweight“ kategorijos pasaulio čempione tapo lietuvių kilmės kovotoja Rose Namajunas.

Chrisas Weidmanas patyrė sunkią kojos traumą.<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

Apr 25, 2021, 1:02 PM

Tačiau vienam iš buvusių UFC čempionų nepasisekė: į ligoninę susilaužęs koją pateko amerikietis Chrisas Weidmanas.

Kovotojas gavo itin sunkią kojos traumą, kovodamas su jamaikiečiu Uriah Hallu.

36-erių Ch.Weidmanas kovingai pradėjo akistatą ringe ir 17 sekundę nutarė smūgiuoti koja.

Jo smūgį varžovas atmušė savo koja, o amerikiečiui koja lūžo po smūgio ties blauzdikauliu. Pradžioje sportininkas net nepajuto, kad lūžo koja ir tik pabandęs ant jos atsistoti suprato, kas atsitiko.

Kova buvo nutraukta, sportininkas po patirto šoko buvo išvežtas į ligoninę, o U.Hallas laimėjo kovą techniniu nokautu bei iškovojo čempiono diržą.