Naujasis Majamio teniso turnyro rekordas – jį laimėjo 18-metis ispanas

Majamyje (JAV) sekmadienį pasibaigusiame prestižiniame ATP 1000 serijos „Miami Open presented by Itau“ vyrų teniso turnyre netikėtai triumfavo 18-metis Ispanijos talentas Carlosas Alcarazas (ATP-16), kuris finale per 1 valandą 48 minutes 7:5, 6:4 įveikė norvegą Casperą Ruudą (ATP-8).

C. Alcarazas.<br>ZUMAPRESS.com/Scanpix nuotr.

2022-04-03 23:50

C.Alcarazas tapo jauniausiu visų laikų ATP 1000 turnyro Majamyje nugalėtoju. Iki šiol rekordas priklausė serbui Novakui Džokovičiui. Jis 2007 m. šį turnyrą laimėjo būdamas 19-os.

C.Alcarazas trečią kartą karjeroje laimėjo ATP turo turnyrą.Ispanui atiteko 1000 ATP vienetų reitingo taškų bei kiek daugiau nei 1,231 mln. JAV dolerių.

Naujajame ATP vienetų reitinge C.Alcarazas šią savaitę jau kils į 11-ąją vietą ir bus vos per 29 tšk. nuo dešimtuko.

„Miami Open presented by Itau“ turnyro prizų fondą sudarė kiek daugiau nei 8,584 mln. JAV dolerių.