Lietuvos sporto klubo „Makabi“ atstovai liko patenkinti pasirodymu pasaulinėje makabiadoje Izraelyje

Lietuvos sporto klubo „Makabi“ sportininkai užbaigė savo dalyvavimą 21-ojoje pasaulinėje makabiadoje Izraelyje, kuri įvyko liepos 12–26 dienomis. Šioje sporto šventėje dalyvavo 10000 sportininkų iš daugiau nei 60 pasaulio šalių.

Lietuvos delegacija makabiadoje.<br> Organizatorių nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Jul 26, 2022, 1:00 PM, atnaujinta Jul 26, 2022, 10:28 PM

Lietuvos komandą sudarė 17 sportininkų, atstovaujančių 8 sporto šakoms.

Tai buvo jau 9-oji makabiada Lietuvos komandai, vadovaujamai jos ilgamečio prezidento Semiono Finkelšteino.

„Makabi“ sportininkai iškovojo 6 medalius. Tai vienas iš sėkmingiausių pasirodymų per visą atkurto „Makabi“ istoriją.

Puikiai pasirodė jaunieji makabiečiai. Stalo tenisininkai Gerda Šišanovaitė iškovojo aukso medalį vienetų rungtyje, o Ignas Šišanovas – sidabro medalį taip pat vienetų rungtyje.

Plaukikas Michailas Trusovas iškovojo sidabro medalį 50 metrų plaukime laisvuoju stiliumi.

Jauniausias komandos narys 13-metis šachmatininkas Danielis Šeras 16–18 metų jaunimo grupėje po labai įtemptų partijų iškovojo sidabro medalį.

Suaugusiųjų grupėje badmintone Alanas Plavinas vienetų varžybose iškovojo bronzos medalį.

Dvejetų grupėje Markas Šamesas kartu su Danieliu Tarachovskiu taip pat iškovojo garbingą 3 vietą ir pasipuošė bronzos medaliais.

Dar 7 medaliai buvo iškovoti kartu su tarptautinėmis komandomis: 3 sidabro medaliai fechtavimo, plaukimo ir stalo teniso rungtyse bei 4 bronzos medaliai badmintono ir stalo teniso rungtyse.

Lietuvos sporto klubo „Makabi“ delegacija grįžo į Lietuvą pakylėta, pilna malonių įspūdžių, užmegztų naujų draugysčių ir ambicingų pasiruošimo planų ateinančiai makabiadai.