Trišuolininkė Dovilė Kilty – Europos čempionato finale ​ A. Grikšaitei pritrūko 9 centimetrų

Trečiadienį Miunchene vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate skirtingai moterų trišuolio atrankoje pasirodė lietuvės Dovilė Kilty ir Aina Grikšaitė.

D. Kilty.<br> A.Pliadžio/LLAF nuotr.

Aug 17, 2022, 5:48 PM, atnaujinta Aug 17, 2022, 5:52 PM

Sportininkės pasirodė skirtingose atrankose, o jose abi atletės užėmė šeštas vietas.

Visgi, labiau pasisekė D.Kilty. Sportininkė užfiksuodama 13,83 m rezultatą bendroje įskaitoje užėmė 10-ąją vietą ir pateko į finalą.

A.Grikšaitė nušoko 13,62 m ir liko 14-oje pozicijoje.

Finale pasirodys 12 sportininkių, o paskutinį bilietą į kovą dėl medalių iškovojo graikė Spyridoula Karydi nušoko 13,71 m.

Geriausiai atrankoje pasirodė vokietė Neele Ekchardt-Noack.