D. Kilty Europos lengvosios atletikos čempionate sėkmingai įveikė atrankos kovas

Tęsiasi Stambule vykstantis Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas. Ketvirtadienį Lietuvos šuolininkei į aukštį Urtei Baikštytei nepavyko prasibrauti į finalą, kvalifikacijoje ji užėmė 15-ąją vietą.

Dovilė Kilty.<br>A.Pliadžio nutr.

lengvoji.lt

2023-03-03 11:43

Tuo metu penktadienį trišuolio kvalifikacinėse varžybose Dovilė Kilty su septintu dienos rezultatu iškovojo kelialapį į finalines varžybas – 13.83 m (13.28–13.48–13.83).

Aina Grikšaitė užėmė 12 vietą – 13.50 m (13.38–13.48–13.50), Diana Zagainova – 14 vietą – 13.37 m (x-13.30–13.37)

Vakare į kovą dėl finalinių varžybų stos vyrai. Jų tarpe Lietuvai atstovaus Juozas Baikštys.