Šiaurės šalių imtynių jaunimo čempionais tapo V. Adomavičius ir R. Čepauskas

Vilniuje vykusiame Šiaurės šalių jaunimo (iki 20 metų) imtynių čempionate aukso medalius iškovojo Vilius Adomavičius (60 kg) ir Rokas Čepauskas (72 kg). Antrą vietą užėmė sunkiasvoris Pijus Baldyšius (130 kg). Bronzos medalius laimėjo Renatas Čaikovskis (82 kg) ir Klaudijus Čypas (130 kg).

Vilniuje vykusiame Šiaurės šalių jaunimo (iki 20 metų) imtynių čempionate aukso medalius iškovojo Vilius Adomavičius (60 kg) ir Rokas Čepauskas (72 kg).<br>Imtynes.lt nuotr.

May 8, 2023, 5:36 PM

Lietuvos klasikai tarp komandų užėmė antrą vietą. Suomiai iškovojo tik vieną „auksą“, tačiau šeši sidabro apdovanojimai skandinavams garantavo komandos-nugalėtojos titulą. Trečioje vietoje liko norvegai.

Jaunimo turnyre kovojo 68 graikų-romėnų imtynių stiliaus atletai.

Kiek anksčiau vykusiame jaunių (iki 17 metų) čempionate bronzos medalius iškovojo klasikai Robertas Volotkevič (65 kg), Minijus Leonavičius (71 kg) ir Justas Kaminskas (110 kg).

Laisvųjų imtynių jaunių turnyre varžybų nugalėtojais, nesulaukę konkurentų savo svoriuose tapo Nedas Lesčauskas (45 kg) ir Nojus Dijokas (80 kg). Sidabro medalius iškovojo Aleksandras Popravko (55 kg), Edvinas Usinovič (65 kg) ir Rokas Miliauskas (92 kg). Trečiąsias vietas užėmė Olegas Kniševskij (60 kg) ir Arnas Linkevičius (71 kg).

Moterų imtynių rungtyje sidabras atiteko Gretai Tverskytei (65 kg). Bronzos apdovanojimais tenkinosi Adriana Danisevičiūtė (46 kg), Julita Ivanauskaitė (65 kg) ir Luka Stanelytė (69 kg).

Šiaurės šalių jaunių (iki 17 metų) čempionate kovojo 63 klasikai, 41 mergina ir 34 laisvūnai.

Čempionate varžėsi imtynininkai ir imtynininkės iš Danijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos.