Dar vienas medalis Europos U23 jaunimo čempionate: Greta Karinauskaitė iškovojo sidabro medalį kliūtinio bėgimo rungtyje

Suomijoje ir toliau vyksta Europos jaunimo U23 (iki 23-ejų metų) lengvosios atletikos čempionatas. Šeštadienį aukso medalį padovanojo Mykolas Alekna, o šįkart sidabro medalį į Lietuvą atveš ir Greta Karinauskaitė, kuri tapo 3000 m kliūtinio bėgimo vicečempione, praneša Lietuvos lengvosios atletikos federacija.

Greta Karinauskaitė<br>Sonos Maleterovos nuotr.

Jul 15, 2023, 5:54 PM, atnaujinta Jul 15, 2023, 5:59 PM

3000 m kliūtinio bėgimo finale G.Karinauskaitė distanciją įveikė per 9 min. 30,96 sek. ir laimėjo sidabro medalį.

Lietuvė nusileido tik vokietei Oliviai Gurth, kuri pagerino čempionatų rekordą (9 min. 26,98 sek.).

Bronzos medalį iškovojo ispanė Marta Serrano (9 min. 41,47 sek.).

Primename, kad visai neseniai vykusiose Europos žaidynėse G.Kariniauskaitė iškovojo bronzos medalį.