Lukas Krasauskas – imtynių turnyro Lenkijoje prizininkas

Dąbrowa Górniczoje (Lenkija) vykusiame tarptautiniame laisvųjų imtynių turnyre Lukas Krasauskas užėmė trečią vietą!

Lukas Krasauskas – imtynių turnyro Lenkijoje prizininkas<br> Organizatorių nuotr.

2024-03-07 13:13

Šiuo metu Klaipėdoje imtynių treniruotes lankantis vilkaviškietis svoryje iki 97 kilogramų laimėjo dvi dvikovas iš keturių. Varžybų debiutinėje imtyje Lukas rezultatu 0:10 pralaimėjo patyrusiam Europos čempionatų sidabro ir bronzos medalių laimėtojui lenkui Zbygniewui Baranowskiui.

Antrame rate lietuviui teko pripažinti Michalo Bielawkio pranašumą (2:6), tačiau kitame etape Lukas aiškia persvara anksčiau laiko 10:0 nugalėjo Rafalą Choroszuchą, o lemiamoje imtyje dėl bronzos rezultatu 9:6 įveikė Wiktorą Hasą.

Svoryje kovojo septyni laisvūnai.

Luko Krasausko kovų rezultatai:

FS – 97 kg Krasauskas Lukas – Baranowski Zbigniew (POL) 0/10

FS – 97 kg Bielawski Michał (POL) – Krasauskas Lukas 6/2

FS – 97 kg Choroszucha Rafał (POL) – Krasauskas Lukas 0/10

FS – 97 kg Hasa Wiktor (POL) – Krasauskas Lukas 6/9

Turnyre Domantas Pauliuščenko (86 kg) užėmė penktą vietą, o Paulius Leščauskas (79 kg) liko dešimtas.

Varžybose kovojo 101 imtynininkas iš Lenkijos, Vokietijos, Vengrijos, Suomijos, Didžiosios Britanijos, Ukrainos, Latvijos ir Lietuvos.