Kitos naujienos
2015-08-31 18:38

5 svarbiausi dalykai apie lengvosios atletikos čempionatą Pekine

11

Lietuvios lengvaatlečiai jau penktą pasaulio čempionatą iš eilės liko be medalių. Ar galima tikėtis, kad bus geriau kitąmet Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse ar po dvejų metų planetos pirmenybėse Londone?

2015-08-31 17:22

Lietuvos boksininkams medaliai – iš legendinio V. Klyčko rankų

7

Lietuvos boksininkai sėkmingai kovojo Ukrainoje vykusiame tarptautiniame brolių Vitalijaus ir Volodymyro Klyčko vardo turnyre ir apdovanojimus atsiėmė iš daugkartinio pasaulio profesionalų bokso čempiono Vitalijaus Klyčko rankų.

2015-08-31 16:20

Lietuvos regbio grandų dvikovoje – „Baltrex-Šiaulių“ triumfas

21

Šeštadienį Šiauliuose įvyko dar vienas įspūdingas regbio spektaklis tarp dviejų naujosios „Top“ lygos favoritų „Baltrex-Šiaulių“ ir Šiaulių „Vairo-Kalvio“ klubų. Intriguojančiose antrojo turo rungtynėse čempionės titulą ginanti „Baltrex-Šiaulių“ ekipa 28:20 (22:20) nugalėjo savo varžovus ir tapo vienvalde pirmenybių lydere.

2015-08-31 15:43

Pasaulio čempionate sėkmingai startavo stipriausi irkluotojai

Pasaulio irklavimo čempionate Prancūzijoje pirmadienį į kovą stojo abi Lietuvos dviviečių įgulos. Tiek Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė, tiek Saulius Ritter ir Rolandas Maščinskas į kitą varžybų etapą pateko tiesiausiu keliu.

2015-08-31 10:55

Tragedija: per beisbolo mačą iškritęs sirgalius neišgyveno

2|3

JAV beisbolo pasaulį sukrėtė tragedija. Savaitgalį per „Atlanta Braves“ ir „New York Yankees“ rungtynes žuvo iš tribūnos iškritęs sirgalius. Tai – jau trečia beisbolo gerbėjo žūtis per aštuonis sezonus. Iš tribūnos iškritę gerbėjai žuvo 2008 ir 2013 metais.

2015-08-31 08:46

R. Navardauskas Prancūzijoje užėmė trečiąją vietą

Sekmadienį Prancūzijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „GP Ouest France- Plouay“ trečią vietą užėmė „Team Cannondale-Garmin“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas.

2015-08-30 20:48

Baigėsi medalių dalybos pasaulio lengvosios atletikos čempionate

Sekmadienį Kinijos sostinėje baigėsi planetos lengvosios atletikos pirmenybės – buvo išdalinti septyni paskutinieji apdovanojimų komplektai.

2015-08-30 17:39

Genetikos monstras iš Jamaikos: kokia U. Bolto paslaptis?

16|21|

Sprinteris Usainas Boltas dar kartą įrodė savo dominavimą, kai šią savaitę Pekine vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate triumfavo 100 ir 200 m bėgimuose. Kokia jo paslaptis? Atsakymo į šį klausimą ieško BBC žurnalistas Davidas Rhode'as.

2015-08-30 17:14

Lietuvos paplūdimo tinklininkėms – Europos čempionato bronza

2

Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė Portugalijoje vykstančiame Europos jaunimo (iki 22 metų) paplūdimio tinklinio čempionate iškovojo bronzos medalius.

2015-08-30 16:30

R. Drazdauskaitė įvykdė olimpinį normatyvą ir pasiekė rekordą

6|29

Pekine vykstančiame 2015 metų pasaulio lengvosios atletikos čempionate paskutinė iš lietuvių startavusi Rasa Drazdauskaitė pasiekė puikų rezultatą.