Startai
2014-10-25 10:44

Ar Kauno rankininkės nepalūš?

2

Kauno „ACME-Žalgirio“ rankininkės turbūt jau šiandien baigs pasirodymą Europos šalių taurių laimėtojų taurės turnyre, tačiau klubo vadovai merginoms kelia kitų svarbių užduočių.

2014-10-25 09:41

„Devils“ su D. Zubrumi patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate penktadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja puolėjas Dainius Zubrus, namuose po bulitų serijos (1:0, 0:2, 1:0; 0:0; 0:1) pralaimėjo „Dallas Stars“ ledo ritulininkams ir patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

2014-10-24 22:15

Zagrebe buvęs treneris: „A. Baniuliui bėgti iš ringo neliepiau“

97|

Sunkiai suprantamas epizodas Europos jaunių čempionate Zagrebe, be abejonės, bus įtrauktas į juodžiausių bokso pasaulio epizodų sąrašą. Kai aštuntfinalyje buvo paskelbta lietuvio Algirdo Baniulio pergalė, įsiūčio nesuvaldęs kroatas Vido Lončaras puolė talžyti teisėją, šį pargriovė ir toliau smūgiavo treniruotėse tobulintais smūgiais.

2014-10-24 12:44

Herkus Lukošiūnas tapti kovotoju svajojo nuo penkerių

2

Interviu su daugkartiniu Lietuvos ir Baltijos šalių kudo, kickbokso čempionu, Bushido Swat turnyrų nugalėtoju Herkumi Lukošiūnu.

2014-10-24 11:48

Vilnius ruošiasi zombių bėgimui

1

Grupės „Antis“ paskleistas zombių virusas visa jėga prasiverš mistiškame bėgime „ZomBėk“. Šeštadienio vakarą Vilniaus Vingio parkas virs bėgikų ir juos persekiojančių zombių kovos lauku. Bėgimo finišą pasieks ne visi sporto mėgėjai – trasą įveiks tik bėgikai, pergudravę zombių komandą.

2014-10-24 09:12

NHL: „Red Wings“ ledo ritulininkai laimėjo po pratęsimo

12

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) rungtynėse ketvirtadienį „Detroit Red Wings“ klubas namuose po pratęsimo 4:3 (1:2, 0:1, 2:0; 1:0) nugalėjo „Pittsburgh Penguins“ ekipą.

2014-10-24 08:18

Kauniečiai ant ledo pamokė „Hockey Punks“ komandą

1

Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate sužaistos dar vienerios rungtynės, kuriose ketvirtadienio vakarą Kauno „Baltų ainiai“ namuose 8:2 (4:1, 2:1, 2:0) nugalėjo Vilniaus „Hockey Punks“ ir išstūmė pastaruosius iš antrosios turnyrinės lentelės vietos.

2014-10-23 19:30

Sėdėti ir nieko neveikti – prabanga

2

Pernai Vilniuje moksleivių tėvai rinkosi iš dešimties sporto mokyklų, o šiais metais jų skaičius kur kas mažesnis, tačiau pasirinkimas liko toks pat.

2014-10-23 18:58

Bokso federacija pateisina iš ringo sprukusį A. Baniulį

77|

Lietuvos bokso federacija išplatino oficialų pranešimą dėl turnyre Kroatijoje įvykusio incidento. Kovą laimėjęs Lietuvos boksininkas Algirdas Baniulis spruko iš ringo, kai jo varžovas iš Kroatijos Vidas Lončaras nepatenkintas smūgiu pargriovė teisėją iš Lenkijos Maciejų Dziurgotą ir ėmė jį talžyti.

2014-10-23 16:35

Lietuvos kiokušin karatė meistrai skynė medalius Švedijoje

Lietuvos kiokušin karatė meistrai puikiai pasirodė Švedijos atvirajame čempionate. Svorio kategorijoje per 80 kg niekas neprilygo Edgarui Sečinskiui, o svorio kategorijoje iki 70 kg prizininkais tapo net 3 lietuviai – Jonas Eimontas užėmė antrąją vietą, o Tautvydas Šniaukas ir Jevgenijus Jurutas pasidalijo trečiąją poziciją.